Новини

Останні Новини:

Березень 2019

Графік роботи

Шановні партнери! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові! Нехай ваша душа до країв наповниться світлом, теплом і радістю від відвертих побажань, ніжних квітів, приємних подарунків!   Повідомляємо графік роботи нашого підприємства: 07 березня – короткий робочий день. Прийом замовлень в місті Києві – до 15:00, в інших регіонах України – до 13:00; 08-10 березня – вихідні дні; З 11 березня відновлюється звичайний режим роботи. Доставка та прийом Відправлень в неробочі та святкові дні здійснюється лише за попереднім погодженням з оператором компанії ТУРМАН.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Січень 2019

Можливі затримки з доставкою Відправлень

Шановні партнери! У зв’язку з сильними снігопадами, хуртовинами та ожеледицею, в місті Києві та інших містах України обмежено переміщення вантажного транспорту, деякі дороги взагалі закриті для проїзду. Виконання термінових послуг не гарантовано, всі доставки буде здійснено при першій можливості. Безумовно, ми будемо робити все можливе для того, щоб всі Відправлення були отримані вчасно. Просимо з розумінням віднестись до даної ситуації!   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Погіршення погодних умов

Шановні партнери! У зв’язку з ожеледицею,  снігопадами та загальним погіршенням погодних умов по всій території України, можливі затримки з відправкою та доставкою деяких Відправлень. Окрім цього, вимушені скоротити час прийому Замовлень на одну годину, а саме: в місті Києві – до 15:00, для інших регіонів України – до 13:00. Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей!   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Термін доставки в Ужгород

Шановні партнери! У зв'язку зі змінами логістичних маршрутів, змушені на деякий період змінити терміни доставки в напрямку міста Ужгорода. На жаль, доставки на наступний день не гарантовані, і з 15 січня 2019 р. виконуватися будуть через один робочий день. Тимчасові рамки доставки будуть витримуватися відповідно до заявленої послуги доставки, але на наступний робочий день. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей! Ми робимо все можливе для відновлення попередніх маршрутів. Про зміни повідомимо додатково. З повагою, Команда «ТУРМАН»

Грудень 2018

Відміна магістральних рейсів

Шановні партнери! В Східних та Північних регіонах України погодні умови лише погіршується. Вантажні автомобілі заблоковані на автомагістралях. Сьогодні буде відмінено рейси до/з наступних міст: Дніпро, Запоріжжя, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Полтава, Суми та Харків. Просимо враховувати дану інформацію при відправці швидкопсувних матеріалів та термінових Відправлень.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Погрішення погодних умов

Шановні партнери! У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов в більшості регіонів України, переміщення вантажного транспорту обмежено, деякі дороги взагалі закриті для проїзду. Просимо з розумінням віднестися до можливих затримок з відправкою та доставкою Відправлень. Наразі, найбільші складності відмічаються в містах Східної України.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Графік роботи

Шановні партнери! Щиро вітаємо вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом! Бажаємо успіхів і легкого шляху Вашому бізнесу! Щоб разом з Новим Роком до Вас прийшли родинний затишок, злагода, щастя запанувало у Ваших оселях! Хай принесуть новорічні свята радісний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил і наснаги та впевненості у завтрашньому дні!   Повідомляю графік роботи нашого підприємства: 22 грудня – короткий робочий день; 23-25 грудня – вихідні дні; 26-28 грудня – звичайний режим роботи; 29 грудня - короткий робочий день; 30-31 грудня, 01 січня – вихідні [...]

Тимчасові зміни

Шановні партнери! У зв’язку з погіршенням погодних умов, а також великою завантаженістю кур’єрів перед Новорічними святами, можливі затримки з відправкою та доставкою деяких Відправлень. Окрім цього, до кінця року вимушені скоротити час прийому замовлень на одну годину, а саме: для замовлень в місті Києві – до 15:00, для інших регіонів України – до 13:00. Нагадуємо, що кур’єр очікує на підготовку Відправлень не більше 5-10 хвилин. Сплануйте, будь ласка, відправку термінових Відправлень завчасно!   Просимо з розумінням віднестися до тимчасових змін!   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Дізнавайся першим!