Новини

Останні Новини:

Січень 2019

Термін доставки в Ужгород

Шановні партнери! У зв'язку зі змінами логістичних маршрутів, змушені на деякий період змінити терміни доставки в напрямку міста Ужгорода. На жаль, доставки на наступний день не гарантовані, і з 15 січня 2019 р. виконуватися будуть через один робочий день. Тимчасові рамки доставки будуть витримуватися відповідно до заявленої послуги доставки, але на наступний робочий день. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей! Ми робимо все можливе для відновлення попередніх маршрутів. Про зміни повідомимо додатково. З повагою, Команда «ТУРМАН»

Грудень 2018

Відміна магістральних рейсів

Шановні партнери! В Східних та Північних регіонах України погодні умови лише погіршується. Вантажні автомобілі заблоковані на автомагістралях. Сьогодні буде відмінено рейси до/з наступних міст: Дніпро, Запоріжжя, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Полтава, Суми та Харків. Просимо враховувати дану інформацію при відправці швидкопсувних матеріалів та термінових Відправлень.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Погрішення погодних умов

Шановні партнери! У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов в більшості регіонів України, переміщення вантажного транспорту обмежено, деякі дороги взагалі закриті для проїзду. Просимо з розумінням віднестися до можливих затримок з відправкою та доставкою Відправлень. Наразі, найбільші складності відмічаються в містах Східної України.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Графік роботи

Шановні партнери! Щиро вітаємо вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом! Бажаємо успіхів і легкого шляху Вашому бізнесу! Щоб разом з Новим Роком до Вас прийшли родинний затишок, злагода, щастя запанувало у Ваших оселях! Хай принесуть новорічні свята радісний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил і наснаги та впевненості у завтрашньому дні!   Повідомляю графік роботи нашого підприємства: 22 грудня – короткий робочий день; 23-25 грудня – вихідні дні; 26-28 грудня – звичайний режим роботи; 29 грудня - короткий робочий день; 30-31 грудня, 01 січня – вихідні [...]

Тимчасові зміни

Шановні партнери! У зв’язку з погіршенням погодних умов, а також великою завантаженістю кур’єрів перед Новорічними святами, можливі затримки з відправкою та доставкою деяких Відправлень. Окрім цього, до кінця року вимушені скоротити час прийому замовлень на одну годину, а саме: для замовлень в місті Києві – до 15:00, для інших регіонів України – до 13:00. Нагадуємо, що кур’єр очікує на підготовку Відправлень не більше 5-10 хвилин. Сплануйте, будь ласка, відправку термінових Відправлень завчасно!   Просимо з розумінням віднестися до тимчасових змін!   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Листопад 2018

Воєнний Стан

Шановні партнери! У зв’язку з введенням воєнного стану в окремих областях України, посилився контроль перевірки автомобілів на предмет заборонених для перевезення предметів. Особливо це стосується вантажного транспорту. Це може стати причиною затримки з відправкою та доставкою деяких Відправлень. Просимо з розумінням віднестись до даної ситуації! Безумовно, ми будемо робити все можливе для того, щоб всі Відправлення були отримані вчасно.   Воєнний стан вводиться строком на 30 діб в окремих регіонах України, зокрема у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх [...]

Погіршення погодних умов

Шановні партнери! У зв’язку з різким погіршенням погодних умов та сніжними заметами, в місті Києві та інших містах України утворилися великі затори. Просимо з розумінням віднестися до можливих затримок з відправкою та доставкою деяких Відправлень.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Жовтень 2018

Перекриття дороги

Шановні партнери! У зв’язку з перекриттям дороги поблизу Харківського шосе, на Лівому березі міста Києва утворилися великі автомобільні затори. Просимо з розумінням віднестися до можливих затримок з відправкою та доставкою деяких Відправлень.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Дізнавайся першим!