Новини

Останні Новини:

Червень 2018

Графік роботи на День Конституції

Шановні партнери! Щиро вітаємо Вас з державним святом України - Днем Конституції! У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави. Бажаємо вам, здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України!   Повідомляємо про графік роботи нашого підприємства:   23 червня (субота) – скорочений робочий день. Прийом замовлень в м. Києві до 15:00, в інших містах України – до 13:00. Відпрацювання за п’ятницю 29 червня; 27 червня – скорочений [...]

Травень 2018

Графік роботи на свято Трійці

Шановні партнери! Вітаємо зі  світлим святом Святої Трійці! Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому!   Інформуємо, що в святкові дні встановлено наступний графік роботи: 26-28 травня – вихідні дні; з 29 травня – звичайний графік роботи.

Квітень 2018

Графік роботи на травневі свята

Шановні партнери! Повідомляємо, що в святкові дні наше підприємство працюватиме за наступним графіком: 28-30 квітня – вихідні дні; 01 травня – вихідний день; 02-04 травня – звичайний режим роботи; 05 травня (субота) – скорочений робочий день. Прийом замовлень в м. Києві до 15:00, в інших містах України – до 13:00. 07  травня – звичайний режим роботи; 08 травня – скорочений робочий день. Прийом замовлень в м. Києві до 15:00, в інших містах України – до 13:00. 09 травня – вихідний день; з 10 травня – звичайний режим роботи. Доставка Відправлень у вихідні та святкові дні лише за попередньою [...]

Березень 2018

Графік роботи на Великодні свята

Шановні партнери! Вітаємо вас з наступаючим святом Великодня та повідомляємо Вам графік роботи компанії ТУРМАН: 06 квітня – скорочений робочий день. Прийом замовлень в Києві до 15:00, в інших містах України до 13:00; 07-09 квітня – вихідні дні; 10 квітня – звичайний робочий день. Нехай цей Великий День дарує щастя, здоров’я, любов та непохитну віру у краще  завтра, а душевна чистота, гармонія та мир наповнює ваші оселі!

Негода у Дніпропетровській та Запорозькій областях

Шановні партнери! В зв’язку з суттєвим ускладненням погодних умов, сильними снігопадами, ожеледицею та обмеженням руху вантажних автомобілів в Дніпропетровській та Запорізькій областях, вимушені повідомити, що можливі затримки з відправкою та доставкою Відправлень. Ми робимо все можливе для доставки Ваших Відправлень у максимально можливий час. Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей!   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Графік роботи на березневі свята

Шановні партнери! Дозвольте вас ще раз привітати з наступаючим святом Весни та побажати щастя, кохання, здійснення усіх життєвих планів! Нагадуємо: 07 березня – у нас короткий робочий день. Прийом замовлень до 14:00 в Києві, та до 13:00 в інших містах України; 08-11 березня – вихідні дні; з 12 березня відновлюється звичайний режим роботи.   Доставка у вихідні та святкові дні можлива лише за попереднім погодженням з головним офісом компанії ТУРМАН.   З повагою,                Команда «ТУРМАН»

Перевантаженість доріг

Шановні партнери! З великою перевантаженістю доріг в місті Києві та неможливістю вільного паркування із-за снігових заметів, наші кур’єри не встигають виконувати всі свої завдання вчасно. Що, в свою чергу, може вплинути на своєчасність відправлення магістральних автомобілів та затримку з доставкою в регіонах України. В зв’язку з чим, вимушені скоротити сьогодні (06 березня) та завтра (07 березня) прийом замовлень в місті Києві до 14:00, та просимо вас підготувати Відправлення до відправки якомога раніше.   Дякуємо за розуміння!

Дізнавайся першим!